PEPSICO CZ s.r.o.: Díky promyšlené strategii každým rokem roste

 
pepsicoPatří k největším světovým výrobcům nealkoholických nápojů a snacků. V České republice má dva závody, ze kterých denně vyjdou desítky tisíc balení limonád věhlasných značek. Jak české PEPSICO pracuje na svém marketingu? Jak lidé reagují na změny chutí tradičních limonád a jak vítají novinky, které jim výrobce přináší? V exkluzivním rozhovoru nám zajímavosti ze zákulisí firmy prozradil finanční ředitel Jakub Vítovský.

Číst dál...

MAUTING s.r.o. úspěšně proniká na zahraniční trhy

mauting

Jihomoravský výrobce udírenských komor a technologií pro masný a potravinářský průmysl úspěšně působí na zahraničních trzích celého světa. Postupně se firma vypracovala mezi celosvětově přední dodavatele kvalitních strojů a zařízení pro masný průmysl. Jak před 25 lety začínali a co je přivedlo například až na čínský či kanadský trh, nám prozradil výkonný ředitel MAUTINGu René Dvořák.

Číst dál...

TTD znamená Thurn-Taxis Dobrovice

tereos
Společnost Tereos TTD, a.s., je vedoucí skupinou v oblasti zpracování cukrové řepy v České republice a zároveň patří mezi deset největších českých potravinářských firem. Od roku 1992 je součástí koncernu Tereos, jednoho z největších světových výrobců cukru, lihu a škrobu. S generálním ředitelem této firmy Ing. Oldřichem Reinbergrem jsme hovořili o její historii, současnosti i plánech na nejbližší roky.

Číst dál...

Železnice modernizujú dôležité trate z Bratislavy na východ, zmeny čakajú aj hlavné mesto

ZSRŽeleznice Slovenskej republiky majú po mnohých zmenách na poste generálneho riaditeľa už vyše roka Martina Erdössyho. V rozhovore so šéfom jednej z najväčších slovenských firiem sme sa zaujímali, čím všetkým si prešli za dvanásť mesiacov nielen železnice, ale aj akým výzvam čelil ich generálny riaditeľ, ktoré zásadné rozhodnutia musel prijať, a ktoré z procesov sa podarilo dokončiť, aké nové akcie rozbehnúť či, naopak, čo sa celkom dotiahnuť zatiaľ nepodarilo. Témami, ktoré počas uplynulého roka najviac rezonovali, bola aktuálna situácia bratislavskej hlavnej stanice, dokončenie rozostavaných úsekov modernizácie tratí od Bratislavy po Žilinu, nové plány na modernizáciu od Žiliny smerom do Košíc, stav a údržba regionálnych tratí či optimalizácia procesov v rámci ŽSR.

Číst dál...

Reklamní blok

image
Reklama

26. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.
Více informací zde

image
Reklama

24. ročník konference s doprovodnou výstavou Dny teplárenství a energetiky.
Více informací zde

image
Reklama

MSV Nitra 2018
Více informací zde

image
Reklama

17. ročník veletrhu FOR INDUSTRY
Více informací zde