Průmysl

ŽPSV a.s.: Export je výzva

ŽSPVŽPSV a.s. je firma s dlouholetou historií, která je tradičním dodavatelem betonových výrobků pro stavebnictví se zaměřením pro železniční, silniční a pozemní stavebnictví. Postupem let se výrazně rozšířil sortiment i objem výroby společnosti, která se umisťuje z hlediska objemu tržeb na předních místech v České republice.  S obchodním ředitelem této firmy Ing. Tomášem Opletalem, MBA, jsme hovořili zejména o možnostech expanze na zahraniční trhy.

Číst dál...

Stavby monumentálnych dopravných mostov doplnia regionálnymi zákazkami

STAVBY MOSTOV SLOVAKIAStavebná spoločnosť SMS a.s. (historický názov: STAVBY MOSTOV SLOVAKIA, a.s.) z Banskej Bystrice sa do budúcna plánuje viac venovať regionálnym zákazkám. Namiesto stavby monumentálnych dopravných stavieb, sa tak viac orientujú aj na menšie verejnoprospešné projekty. Podľa obchodného riaditeľa Dalibora Novotného ich k zmene donútil najmä tlak na znižovanie cien a končiace obdobie čerpania eurofondov na dopravu. Začali sa však púšťať aj do obnovy historických pamiatok, ktorá je pre nich do budúcnosti príjemnou výzvou.

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. nejsou jen cihly, ale kompletní řešení pro stavbu domů

HELUZV Dolním Bukovsku sídlí rodinná firma HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., která mimo jiné vlastní i největší a nejmodernější cihelnu ve střední Evropě. Těží z obrovských zkušeností při výrobě cihelních systémů, které sahají až do 19. století. Moderní doba však vyžaduje komplexní řešení celé stavby a v HELUZu jsou si toho dobře vědomi. Proč nechtějí stavět na slevách a jaké jsou současné trendy ve výrobě cihel, na to jsme se zeptali Ing. Petra Stejskala, obchodního a marketingového ředitele společnosti.

Reklamní blok

image
Reklama

PC Help
Více informací zdeimage
Reklama

Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy.
Více informací zde

image
Reklama

28. Mezinárodní stavební veletrh
Více informací zde
image
Reklama

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě.
Více informací zde