PENTA TRADINGČeská firma PENTA TRADING, tradiční a největší prodejce elektroerozívních strojů v Česku a na Slovensku, pokořila další milník v elektroerozi. Její řídící systém PENTA CNC jako jediný na světě dokáže řídit elektroerozivní hloubičku s dvěma na sobě nezávislými erodovacími hlavami.

 
„Když jsme před 10 lety instalovali u zákazníka první hloubičku s řídícím systémem vlastní výroby - PENTA CNC, nenapadlo nás, že jednou budeme posouvat hranice možností elektroerozivního obrábění,“ říká majitel společnosti Ing. Pavel Matoška.

Pod vedením Jaroslava Kohouta, manažera divize PENTA CNC, se ve světové premiéře nedávno instalovala dvoupinolová hloubička s jedním společným řídicím systémem PENTA CNC pro obě erodovací hlavy.  Stroj slouží firmě Kammoldes v brazilském městě Joinville pro opravy velkých forem v automobilovém průmyslu. Hloubička má velmi jednoduchou obsluhu a díky synchronizaci pracovních ploch a sdílení dat je zvolené řešení velmi ekonomické.Hloubičky a řídící systém PENTA CNC patří k nejprodávanějším na českém trhu. Úspora nákladů spolu s prokazatelně výbornými technických parametry strojů zaujala náročné zákazníky i na velmi vyspělých trzích po celém světě. Řešení s řídicím systémem PENTA CNC jsou již realizovaná na 4 kontinentech, například v Německu, Itálii, Kanadě, Brazílii, Singapuru či Rusku.Zdroj: PENTA TRADING, spol. s.r.o.
Reklamní blok

image

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY
Více informací zdeimage

Informační systém pro správu energetickýc komodit.
Více informací zde

image

SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO PRŮMYSLU A EXPORTU 2018
Více informací zdeimage

17. ročník veletrhu FOR INDUSTRY
Více informací zdeimage

MSV Nitra 2018
Více informací zde