Cargo
Společné s novým přímým spojením mezi městy Ningbo a Nettetal, stále populárnějšími dopravními linkami do oblasti jižního Německa pres slovinský Koper a širokou nabídkou služeb pro exportní LCL přepravy, se společnost cargo-partner pyšní solidním portfoliem řešení pro konsolidace námořních zásilek mezi Čínou a Německem.
Mezinárodní poskytovatel logistických služeb a souvisejících informačních technologií cargo-partner staví na více než třicetiletých zkušenostech s námořní dopravou a neustále rozšiřuje své globální portfolio přepravních služeb LCL. Od května 2017 tento poskytovatel logistiky nabízí řešení pro přímé konsolidace zásilek z přístavu Ningbo pres distribuční centrum společnosti cargo-partner ve městě Nettetal v Severním Porýní-Westfálsku, na hranici s Nizozemím. Přeprava z města Ningbo do Nettetalu trvá přibližně 31 dnu, takže toto spojení je vhodnou alternativou k dovozům pres přistav v Šanghaji. cargo-partner organizuje jak dopravu do přístavu, tak následnou přepravu z celé kontinentální Cíny a Tchajwanu i konečné dodání kamkoli do Německa. Na vyžádání společnost cargo-partner zajištuje i veškeré dovozní a vývozní celní formality.

cargo

Kromě Nettetalu cargo-partner organizuje LCL přepravy pres přístavy Hamburg, Koper a Bremerhaven. Tímto způsobem efektivně pokrývá celý region. Obzvláště spojení pres Koper je ve stále vyšší míre využíváno k přepravám do oblasti jižního Německa, protože v porovnání s dopravou pres severní přístavy nabízí časovou úsporu 5 až 7 dnu. cargo-partner nabízí LCL spojení pres Koper do Německa z celé rady asijských přístavu včetně Šen-cenu, Hongkongu, Ningba a Xiamenu.
cargo

cargo-partner poskytuje i kompletní nabídku řešení pro exportní LCL přepravy, například spojení z Hamburku do Hongkongu nebo Šanghaje. Přímé konsolidace bez překládání umožnují podstatné rychlejší vyřizování celních formalit a minimalizují rizika související s manipulací. Díky dlouhodobému partnerství s renomovanými námořními společnostmi a pravidelnému hodnocení dopravců má společnost cargo-partner přístup k široké nabídce námořních linek a muže zajistit vysokou úroveň poskytovaných služeb.

Reklamní blok

image

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY
Více informací zdeimage

Informační systém pro správu energetickýc komodit.
Více informací zde

image

SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO PRŮMYSLU A EXPORTU 2018
Více informací zdeimage

17. ročník veletrhu FOR INDUSTRY
Více informací zdeimage

MSV Nitra 2018
Více informací zde