SchneiderSpolečnost Schneider Electric uvádí na trh produktovou novinku - dvojitý USB nabíjecí konektor 2.1 A ze sortimentu vypínačů a zásuvek UNICA, SEDNA a MERTEN. Zařízení je vhodné pro velmi rychlé dobíjení mobilů, tabletů, kamer nebo fotoaparátů bez nutnosti použití síťového adaptéru. Uplatnění najde mimo jiné v kancelářích, hotelech, ale také v domácnostech, například u nočního stolku.

USB nabíjecí konektor má oproti jiným USB nabíječkám nespornou výhodu – proudovou zátěž až 2.1 A. V praxi to znamená, že při nabíjení jednoho přístroje v levém USB je dostupný proud 2.1A. Pokud připojíte přístroje do obou USB portů, tak se hodnota proudu sníží na 1.05 A na každém portu. Ceníková cena přístrojů UNICA a SEDNA je 982 Kč respektive 1090 Kč pro kovové barvy (hliník, grafit, titan). Merten s krycí deskou je dostupný za 1026 Kč. Více na www.vypinac.cz.


Technické parametry:
  • Výstupní napětí: 5 V DC ± 5 %
  • Jmenovitý výstupní proud: 1 x 2,1 A (pouze levý výstup) nebo 2 x 1,05 A (pro oba výstupy)
  • Spotřeba: < 0,1 W (nevyužívaný)
  • Maximální výstupní výkon: 10,5 W
  • Předpokládáná životnost: 30 000 h pro výstupní výkon 10,5 W
  • Protizkratová ochrana: OVC III
 
O Schneider Electric
Schneider Electric je globální specialista na hospodaření s energiemi a automatizaci. S obratem 25 miliard eur v roce 2016 a 160 tisíci zaměstnanci se stará o zákazníky ve více než stovce zemí. Pomáhá jim řídit energii a veškeré procesy bezpečným, spolehlivým, efektivním a udržitelným způsobem. Díky našim technologiím, softwaru a službám budete mít své aplikace vždy pod kontrolou - od nejjednoduššího vypínače až po komplexní řízení procesu resp. stroje. Stojíme v čele průmyslových inovací, přinášíme městům inteligenci a obyvatelům bytů i domů větší komfort každý den. V naší společnosti to nazýváme Life Is On. Více na www.schneider-electric.com

Zdroj: Schneider ElectricReklamní blok

image

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY
Více informací zdeimage

Informační systém pro správu energetickýc komodit.
Více informací zde

image

SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO PRŮMYSLU A EXPORTU 2018
Více informací zdeimage

17. ročník veletrhu FOR INDUSTRY
Více informací zdeimage

MSV Nitra 2018
Více informací zde