„Dělat věci pořádně, nespokojit se s průměrností a nebýt líný.“ To jsou recepty na úspěch v podnikání od Ing. Michala Štěrby, generálního ředitele GZ Media, a.s.

GZ Media
Společnost GZ Media není na stránkách našeho magazínu poprvé. V Reportážích z průmyslu i jiných médiích je loděnická firma oprávněně dávána za jeden ze zářných příkladů toho, že i z „malých“ českých poměrů se dá dobýt celý svět a stát se naprostou špičkou v oboru. Generálního ředitele společnosti Ing. Michala Štěrby jsme se zeptali, jaká profesní filozofie stojí za tímto úspěchem nebo jak by měl vypadat ideální zaměstnanec jeho firmy.

Číst dál...

Pro Benteler Maschinenbau CZ s.r.o. jsou největší hodnotou zaměstnanci

bentelerSpolečnost Benteler Maschinenbau CZ s.r.o. podporuje své zákazníky cestou inovativních řešení. Firma vyvíjí a realizuje řešení, jak převést nejnovější procesy do výroby s nejvyšší možnou efektivitou. Benteler Maschinenbau chápe, že každý úspěch začíná u lidí. Její zaměstnanci navrhují zákazníkům řešení, která znamenají rozdíl. S jednatelem společnosti Radovanem Koutem jsme hovořili i o tom, jaké projekty stojí pro Benteler Maschinenbau na horizontu příštích let.

Číst dál...

ASTOS Machinery a.s. pracuje na světově unikátní dodávce pro Benteler

astosI když dodávka pro Benteler není zdaleka jedinou zakázkou, kterou nyní ASTOS Machinery řeší, je skutečně unikátní. Více o ní i o dalších radostech a starostech vedení předního výrobce dopravníkových systémů nám v exkluzivním rozhovoru pověděl generální ředitel Ing. Michael Ondraschek.

Číst dál...

Slovenská technická univerzita má v smerovaní jasno – prioritou bude výskum

STUSSlovenská technická univerzita (STU) v Bratislave je dlhodobo domácim lídrom technického univerzitného školstva. Ocenenia však zbiera aj v zahraničí a jej absolventi sú žiadaní hlavne na trhu s informačnými technológiami. I ona však zápasí s problémami ako podfinancované školstvo, demografický pokles, či nedostatočná príprava záujemcov o štúdium. Podľa prorektora STU, docenta Štefana Stanka, však má vedenie univerzity v dlhodobom smerovaní pomerne jasno – stať sa jednou z top výskumných škôl na Slovensku. Slovenská technická univerzita (STU), a najmä dve z jej fakúlt – Fakulta chemickej a potravinárskej technológie a Fakulta elektrotechniky a informatiky, patria podľa rebríčka ARRA (Akademická rankingová a ratingová agentúra) k najlepším vzdelávacím inštitúciám v odbore technika na Slovensku. V rámci Čiech a Slovenska je STU medzi technikami tretia.

Číst dál...

Reklamní blok

image

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY
Více informací zdeimage

Informační systém pro správu energetickýc komodit.
Více informací zde

image

SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO PRŮMYSLU A EXPORTU 2018
Více informací zdeimage

17. ročník veletrhu FOR INDUSTRY
Více informací zdeimage

MSV Nitra 2018
Více informací zde