Business

BEST, a.s., snoubí kvalitu s prvky luxusu

BESTBEST, a.s., je největším výrobcem betonových stavebních prvků v České republice. Zakladatelem, stoprocentním vlastníkem i statutárním ředitelem je Tomáš Březina. Společnost začala psát svou historii již v roce 1990 a v současnosti patří k nejtradičnějším výrobcům ve svém oboru.

Číst dál...

„Snažíme se pozitivně ovlivňovat veřejný prostor a hledat nová řešení,“ říká předseda představenstva společnosti mmcité + a.s. Ing. Pavel Dokulil.

mmcitemmcité + a.s. je v mnoha směrech zajímavá firma. Její design a realizace v oblastech dopravní infrastruktury a veřejného prostoru jsou oceňovány nejen v České republice, ale i v mnoha zemích Evropy. Dokázala dokonce prorazit i v takových zemích, jako je Švýcarsko. Na to, jak se mmcité + a.s. podařilo dobýt z Bílovic celou Evropu, jsme se zeptali předsedy představenstva společnosti Ing. Pavla Dokulila.

Číst dál...

MAUTING s.r.o. představil novou udírenskou komoru s horizontálním prouděním a vstoupil na kanadský trh

MautingMAUTING s.r.o. se specializuje na výrobu udírenských komor a patří v tomto segmentu mezi 3 největší světové výrobce. Aby si svoji pozici udržel, musí přicházet stále s novými inovacemi a produkty. Na to, jak se daří prodeje nové udírenské komory s horizontálním prouděním a jaké jsou úspěchy v oblasti exportu, jsme se zeptali výkonného ředitele společnosti Ing. René Dvořáka, MBA.

Číst dál...

„Jdeme s dobou, využíváme nejmodernější technologie a poohlížíme se po nových trzích,“ říká Ing. Jan Bendík, výkonný ředitel společnosti EGEM s.r.o.

EGEMEGEM s.r.o. se zabývá výstavbou a servisem rozvodných energetických zařízení. Firma, mezi jejíž zákazníky patří přední tuzemské energetické společnosti, se poohlíží i po zahraničních trzích, kde by mohla uplatnit své zkušenosti a unikátní know–how. Podmínkou úspěchu na domácích i zahraničních trzích jsou investice do nových technologií a kvalifikovaný a motivovaný personál. To vše podle svého výkonného ředitele Ing. Jana Bendíka společnost EGEM s.r.o. má.

Číst dál...

Reklamní blok

image
Reklama

PC Help
Více informací zdeimage
Reklama

Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy.
Více informací zde

image
Reklama

28. Mezinárodní stavební veletrh
Více informací zde
image
Reklama

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě.
Více informací zde